Yorum Yap


Hastalarımızın ve Hekimlerimizin Görüşleri

Fevzi Segmenoglu
2015 yilinda Prostat Kanseri teshisiyle Tahir Beye basvurdum. Öncesinde yapilan arastirmalarla baska kurumlarda ameliyat olamaz karari çikmasina ragmen Sayin hocamiz ameliyati yapabilecegini ve sonrasinda yasam kalitemin çok iyi olacagini söyleyerek bizleri çok rahatlatarak ameliyatimi yapti. Ameliyat öncesi söylediklerinin hepsi gerçek oldu. Tahir Bey ve Ekibine çoooook tesekkür ederim Iyi ki sizler varsiniz.

Tülin Çetin
Biz kadinlarin en yakinlarimiza dahi anlatmaktan çekindigimiz çok ama çok önemli olan idrar kaçirma ve sistit problemi bende de vardi. Uzun yillar bu durumun sikintisini çektim ve yasam konforumu çok etkiledi ve hatta yürüyüs yapmak benim için zulüm olmaya baslamisti. Tuvalete ugramadan sokaga çikamaz vaziyette çok önemli bir süreç geçti. Çok çesitli ilaçlar kullandiysam da maalesef etkili olamadi. Sonunda kisaca sevgili doktorumuz Cüneyd Sevinç’in çabalariyla ve beni bu konuda cesaretlendirmesiyle Sayin Prof. Dr. Tahir Karadeniz beyefendiyle tanistim. Aslinda çok basit bir operasyon oldugu söylendigi halde oldukça kritik bir operasyon oldugunu ve bu operasyonun uzman ve mahir ellerde yapilmasi gerektigini ameliyatimdan sonra daha çok idrak ettim. Çünkü pelvis kasi ameliyati çok hassasmis eger yerlestirme sirasinda en ufak bir hata ameliyatin bütün basarisini etkileyebilecegini okudum. Prof. Dr. Tahir Karadeniz’in ve Op. Dr. Cüneyd Sevinç’in bana göre mucizevi ameliyatiyla adeta dünyaya yeniden gelmis gibi oldum ve hiçbir problemim kalmadi.  Artik özgürce yürüyüp her türlü hareketi yapabiliyorum ve tuvalet korkusundan kurtuldum. Bu vesile ile her iki doktoruma da çok tesekkür ederim.

Mesut Kahraman
Ilerlemis Mesane Kanseri nedeniyle mesanesi alinip; yerine yeni Yapay (Ortotopik) Mesane Ameliyati yapilan 56 yasindaki babamiz Abdullah Kahraman'in basarili bir ameliyat gerçeklestirilmesinde önemli rol oynayan bilgi ve becerisi mesleki basarisi ve disiplini ile babamizi yeniden sagligina kavusturan Medicana International Istanbul Hastanesi Üroloji Uzmani Prof. Dr. Tahir Karadeniz olmak üzere Op. Dr. Cüneyd Sevinç ile ilgi ve alakalarini hiç eksik etmeyen 7. kattaki degerli hastane ekibine en içten tesekkürlerimizle… Kahraman ailesi adina Mesut Kahraman

Uzm. Dr. Sadiye Keskin
Ben Özel Medicana International Hastanesi'nden Dr. Sadiye Keskin. Temmuz 2015 tarihinde babami testislerinde olusan kist nedeniyle muayene olmasi amaciyla Sayin hocam Prof. Dr. Tahir Karadeniz'e getirdim. Önemsiz bir sikayetle getirdigim babamda, hocamin yapmis oldugu özenli muayene ve tetkikler sonucunda Evre 3 Prostat Kanseri oldugu saptandi. 20 Agustos 2015 tarihinde Sayin hocam Prof. Dr. Tahir Karadeniz ve sevgili arkadasim Sayin Dr. Cüneyd Sevinç tarafindan babam ameliyat edildi. Hocam ve ekibinin mesleklerindeki yüksek bilgi ve tecrübeleri neticesinde bir hayli uzun ve zor geçen ameliyat sonrasi babamda herhangi bir komplikasyona rastlanmadi. Lokal ileri bir kanser saptanmis olmasina ragmen babamin suan sanki bu hastaligi hiç yasamamis gibi hayatina devam ediyor olmasi Sayin hocama ve degerli ekibine baglidir. Hocam ve ekibiyle ayni ortamda çalismaktan dolayi çok gururlu ve mutluyum. Sizi çok seviyoruz ve iyi ki varsiniz.

Ata Çinar
Konyada tanisi konan mesane kanseri hastaligimin tedavisi için mesanemin alinmasi gerektigi söylendiginde arastirmalarimiz sonucunda kendisine ulastigimiz Prof. Dr. Tahir Karadeniz'e ekibinde yer alan Op. Dr. Cüneyd Sevinç ve Op. Dr. Muhsin Balaban'a ameliyatimi basariyla gerçeklestirmelerinden ameliyat sonrasi bakimimi olaganüstü özveriyle ve büyük bir titizlikle sürdürerek beni sagligima kavusturmalarindan dolayi en içten saygi sevgi ve sükranlarimi sunarim  Ayrica Beylikdüzü Medicana Hastanesi 7. Kat hemsireleri ve personeline gösterdikleri güler yüzlü ve özverili hizmetleri dolayisiyla sonsuz tesekkürlerimi sunarim. Emekli Matematik Ögretmeni Ata Çinar

Cemil Fitoz
Mesane Kanseri oldugumu bulundugum il Yalova'da ögrendigimde ameliyat için yapmis oldugum arastirmada Prof. Dr. Tahir Karadeniz ön plana çikti. Ameliyatim basari ile gerçeklesti. Ayrica ameliyat öncesi ve sonrasi Medicana Beylikdüzü Hastanesi 7. Kat personelinin özverili çabasi ve ilgisi beni çok memnun etti. Bu zorlu ameliyati gerçeklestrien degerli hocam Prof. Dr. Tahir Karadeniz ve Op. Dr. Cüneyd Sevinç'e sonsuz tesekkürlerimi sunarim.

Nail  Duran
Mesane Kanseri teshisiyle arastirmalarimiz sonucu ulastigimiz Sn. Prof. Dr. Tahir Karadeniz, ekibi Sn. Op. Dr. Cüneyd Sevinç ve Sn. Op. Dr. Muhsin Balaban hocalarim ve tüm Medicana Hastanesi ekibinin 26/05/2015 tarihli Yapay Mesane ameliyatimda ve ameliyat sonrasindaki yakin ilgi ve alakalarindan dolayi tesekkürlerimi sunarim. Mesane kanseri teshisi konduktan sonra önce Allah, sonra da Tahir hocam ve ekibi sayesinde tutundugum hayata kaldigim yerden eskisinden daha saglikli sekilde devam edebildigim için sonsuz minnetimi dile getirmeyi kendilerine bir borç bilirim. Unutulmamali ki her zaman dogru teshis dogru hekimlerin elinde dogru sonuçlar dogurur. Her sey için sonsuz tesekkürler. Saygilarimla.

1 - 2 - 3 - 4 -