Yorum Yap


Hastalarımızın ve Hekimlerimizin Görüşleri

Fevzi Seğmenoğlu
2015 yılında Prostat Kanseri teşhisiyle Tahir Beye başvurdum. Öncesinde yapılan araştırmalarla başka kurumlarda ameliyat olamaz kararı çıkmasına rağmen Sayın hocamız ameliyatı yapabileceğini ve sonrasında yaşam kalitemin çok iyi olacağını söyleyerek bizleri çok rahatlatarak ameliyatımı yaptı. Ameliyat öncesi söylediklerinin hepsi gerçek oldu. Tahir Bey ve Ekibine çoooook teşekkür ederim İyi ki sizler varsınız.

Tülin Çetin
Biz kadınların en yakınlarımıza dahi anlatmaktan çekindiğimiz çok ama çok önemli olan idrar kaçırma ve sistit problemi bende de vardı. Uzun yıllar bu durumun sıkıntısını çektim ve yaşam konforumu çok etkiledi ve hatta yürüyüş yapmak benim için zulüm olmaya başlamıştı. Tuvalete uğramadan sokağa çıkamaz vaziyette çok önemli bir süreç geçti. Çok çeşitli ilaçlar kullandıysam da maalesef etkili olamadı. Sonunda kısaca sevgili doktorumuz Cüneyd Sevinç’in çabalarıyla ve beni bu konuda cesaretlendirmesiyle Sayın Prof. Dr. Tahir Karadeniz beyefendiyle tanıştım. Aslında çok basit bir operasyon olduğu söylendiği halde oldukça kritik bir operasyon olduğunu ve bu operasyonun uzman ve mahir ellerde yapılması gerektiğini ameliyatımdan sonra daha çok idrak ettim. Çünkü pelvis kası ameliyatı çok hassasmış eğer yerleştirme sırasında en ufak bir hata ameliyatın bütün başarısını etkileyebileceğini okudum. Prof. Dr. Tahir Karadeniz’in ve Op. Dr. Cüneyd Sevinç’in bana göre mucizevi ameliyatıyla adeta dünyaya yeniden gelmiş gibi oldum ve hiçbir problemim kalmadı.  Artık özgürce yürüyüp her türlü hareketi yapabiliyorum ve tuvalet korkusundan kurtuldum. Bu vesile ile her iki doktoruma da çok teşekkür ederim.

Mesut Kahraman
İlerlemiş Mesane Kanseri nedeniyle mesanesi alınıp; yerine yeni Yapay (Ortotopik) Mesane Ameliyatı yapılan 56 yaşındaki babamız Abdullah Kahraman'ın başarılı bir ameliyat gerçekleştirilmesinde önemli rol oynayan bilgi ve becerisi mesleki başarısı ve disiplini ile babamızı yeniden sağlığına kavuşturan Medicana International İstanbul Hastanesi Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Tahir Karadeniz olmak üzere Op. Dr. Cüneyd Sevinç ile ilgi ve alakalarını hiç eksik etmeyen 7. kattaki değerli hastane ekibine en içten teşekkürlerimizle… Kahraman ailesi adına Mesut Kahraman

Uzm. Dr. Sadiye Keskin
Ben Özel Medicana International Hastanesi'nden Dr. Sadiye Keskin. Temmuz 2015 tarihinde babamı testislerinde oluşan kist nedeniyle muayene olması amacıyla Sayın hocam Prof. Dr. Tahir Karadeniz'e getirdim. Önemsiz bir şikayetle getirdiğim babamda, hocamın yapmış olduğu özenli muayene ve tetkikler sonucunda Evre 3 Prostat Kanseri olduğu saptandı. 20 Ağustos 2015 tarihinde Sayın hocam Prof. Dr. Tahir Karadeniz ve sevgili arkadaşım Sayın Dr. Cüneyd Sevinç tarafından babam ameliyat edildi. Hocam ve ekibinin mesleklerindeki yüksek bilgi ve tecrübeleri neticesinde bir hayli uzun ve zor geçen ameliyat sonrası babamda herhangi bir komplikasyona rastlanmadı. Lokal ileri bir kanser saptanmış olmasına rağmen babamın şuan sanki bu hastalığı hiç yaşamamış gibi hayatına devam ediyor olması Sayın hocama ve değerli ekibine bağlıdır. Hocam ve ekibiyle aynı ortamda çalışmaktan dolayı çok gururlu ve mutluyum. Sizi çok seviyoruz ve iyi ki varsınız.

Ata Çınar
Konyada tanısı konan mesane kanseri hastalığımın tedavisi için mesanemin alınması gerektiği söylendiğinde araştırmalarımız sonucunda kendisine ulaştığımız Prof. Dr. Tahir Karadeniz'e ekibinde yer alan Op. Dr. Cüneyd Sevinç ve Op. Dr. Muhsin Balaban'a ameliyatımı başarıyla gerçekleştirmelerinden ameliyat sonrası bakımımı olağanüstü özveriyle ve büyük bir titizlikle sürdürerek beni sağlığıma kavuşturmalarından dolayı en içten saygı sevgi ve şükranlarımı sunarım  Ayrıca Beylikdüzü Medicana Hastanesi 7. Kat hemşireleri ve personeline gösterdikleri güler yüzlü ve özverili hizmetleri dolayısıyla sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Emekli Matematik Öğretmeni Ata Çınar

Cemil Fitoz
Mesane Kanseri olduğumu bulunduğum il Yalova'da öğrendiğimde ameliyat için yapmış olduğum araştırmada Prof. Dr. Tahir Karadeniz ön plana çıktı. Ameliyatım başarı ile gerçekleşti. Ayrıca ameliyat öncesi ve sonrası Medicana Beylikdüzü Hastanesi 7. Kat personelinin özverili çabası ve ilgisi beni çok memnun etti. Bu zorlu ameliyatı gerçekleştrien değerli hocam Prof. Dr. Tahir Karadeniz ve Op. Dr. Cüneyd Sevinç'e sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Nail  Duran
Mesane Kanseri teşhisiyle araştırmalarımız sonucu ulaştığımız Sn. Prof. Dr. Tahir Karadeniz, ekibi Sn. Op. Dr. Cüneyd Sevinç ve Sn. Op. Dr. Muhsin Balaban hocalarım ve tüm Medicana Hastanesi ekibinin 26/05/2015 tarihli Yapay Mesane ameliyatımda ve ameliyat sonrasındaki yakın ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerimi sunarım. Mesane kanseri teşhisi konduktan sonra önce Allah, sonra da Tahir hocam ve ekibi sayesinde tutunduğum hayata kaldığım yerden eskisinden daha sağlıklı şekilde devam edebildiğim için sonsuz minnetimi dile getirmeyi kendilerine bir borç bilirim. Unutulmamalı ki her zaman doğru teşhis doğru hekimlerin elinde doğru sonuçlar doğurur. Her şey için sonsuz teşekkürler. Saygılarımla.

1 - 2 - 3 - 4 -